به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم که امکان خرید محصول از سایت تا اطلاع ثانوی غیر فعال می باشد

منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انواع دربازکن

انواع دربازکن برقی

یکی از مهمترین وظایف یک درب باز کن برقی ایجاد ارتباط بین اشخاص داخل ساختمان و مراجعه کنندگان ساختمان می باشد تا حس اطمینان و آرامش امنیت را بیشتر کند در بازکن های تصویری ساختار مداری و نسبتا پیچیده ای دارند که که به چند تا از قطعات داخلی آیفون در زیر اشاره میکنیم(البته اجزای تشکیل دهنده با توجه به ویژگی و نوع کالا متفاوت میباشد)هر آیفون تصویری از چند جزء اصلی از قبیل صفحه کلید، پنل ورودی، کابل مخصوص ارتباطات درب بازکن تصویری، دوربین، دستگاه تغذیه و کنترل مرکزی و قفل بازکن، گوشی و صفحه نمایش تشکیل شده است.

انواع آیفون برقی عبارتند از درب بازکن تصویری و درب بازکن صوتی که در ادامه به توضیح کامل تمامی اینها می پردازیم

انواع دربازکن تصویری

این نوع از دربازکن ها که تکمیل کنده نسل قبلی خود بودند علاوه بر اینکه صدا را منتقل می کنند، تصویر را نیز با کیفیتی خوب به مانیتور داخل ساختمان انتقال میدهند. این آیفون های تصویری معمولا دارای امکانات جانبی زیادی میباشد مثل ضبط کردن صدا و تصویر و…

آیفون های تصویری به دو صورت رنگی یا سیاه و سفید در بازار موجود است.

انواع دربازکن تصویری

از مزایا آیفون تصویری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دربازکن صوتی

دربازکن صوتی

آیفون صوتی یا درب بازکن صوتی، قدیمی ترین نوع از درب باز کن برقی می باشد. عملکرد آیفون صوتی محدود به ارتباط شنیداری بین داخل و خارج ساختمان بوده بدین ترتیب صاحب خانه صرفا با شنیدن صدای فرد پشت آیفون امکان شناسایی وی را دارد و از طریق شاسی که بر روی کنترل پنل آیفون صوتی وجود دارد می تواند از دور درب را باز کند.

شرکت تابا الکترونیک

در سال 1362 بود که درب بازکن های صوتی شرکت تابا به عنوان یکی اولین شرکت ها در این زمینه در ایران به بازار آمدند. طی سالیان و با پیشرفت تکنولوژی انواع دیگری از (آیفون)در بازکن ها وارد بازار شدند که در این مقاله قصد داریم به تک تک آنها بپردازیم

جمع بندی

قطعا دربازکن تصویری نسبت به دربازکن صوتی مزایای بیشتری خواهد داشت. اما معایبی همچون هزینه بالا نسبت به آیفون صوتی را در پی دارد.ولیکن قطعا حس آرامش و راحتی موجود در آیفون تصویری نمیتواند در آیفون صوتی باشد.پس تصمیم بر خرید دربازکن برای هر فردی متفاوت میباشد و با توجه به بودجه و نیاز های شما میباشد.امیدواریم این مقاله در تصمیم گیری شما کمک کرده باشد.

خرید انواع دربازکن
کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم که امکان خرید محصول از سایت تا اطلاع ثانوی غیر فعال می باشد